16812.
434. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 800 Ft
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. I. köt.: A téli hadjárat. Bp., 1897, Márkus Samu, VII+309 p.+ 5 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, egy tábla javított, egy tábla hiányzik.