Aujeszky László: Védekezés az időjárási károk ellen. Magyar Meteorológ... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1000011/Aujeszky-Laszlo-Vedekezes-az-idojarasi-karok-ellen-Magyar-Meteorologiai-Tarsasag-kiadvC3~II2803923
2803923
17259
434
Books: Gastronomy and Gardening
Leírás: Aujeszky László: Védekezés az időjárási károk ellen. Magyar Meteorológiai Társaság kiadvány 2. köt. Bp., 1930.,Magyar Meteorológiai Társaság. Kopott egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal.
: hsz