https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000010/1940-Foto-Elet-X-evf-1-12-sz-Teljes-evfolyam-Gazdag-kepanyaggal-illusztralt-kozte-Gink-~II2766748
2766748
16870
434
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
LeÃrás:
1940 Foto Élet. X. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Gink Károly, CsörgeÅ‘ Tibor, Homoki Nagy István és mások fotóival. Korabeli reklámokkal. A borÃtókon kopásnyomokkal. PapÃrmappában
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz