1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Vitaanyag Tóth Árpád születésének 100. évfordulójára. Összeáll.: Nagy János. DEDIKÁLT! Bp., 1986., TIT, 36 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. + Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel, és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., én., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a címlap szakadt, az egyik sarkán kis hiány.