Szabó Dezső: Az elsodort falu I-III. köt. Regény három kötetben. Szabó Dezső művei. Bp.,[1929.], Genius. Harmadik kiadás. Korabeli kopott kartonált papírkötések, az I. kötet gerincén sérüléssel.