Madách Imre: Die Tragödie des Menschen. [Az ember tragédiája]. Ford.: Mohácsi Jenő. Buday György fametszeteivel. Bp.-Leipzig, [1933], Dr. Georg Vajna und Co., 207+(1) p. + 23 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé deformált, foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.