Metszetek Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2658472
10699
434
Engravings
cca. 1860. J. Riegel: Ruhmeshalle bei München. Acélmetszet, papír, jelzett a karcon. Üvegezett. 9x15,5cm 2669778
10700
434
Engravings
cca 1860 3 db litográfia híres magyar politikusok, és orvos portréjáival. Marastoni József, Blumberg Lajos munkái: Török Sándor, Rozgonyi Bertalan, dr. Margó Tivadar 20x28 cm 2700104
10701
434
Engravings
Alt, Rudolf (1812-1905): Pest a'budai partról, litográfia, papír, a szerző "Buda-Pest" c. könyvéből (Bp., 1845), 18×26 cm Jacob és Rudolf Alt munkái nagy hatással voltak a magyar városábrázolás alakulására. Lapméret 27x20 cm 2696394
10702
434
Engravings
1885 A budapesti Iparcsarnok nagy méretű acélmetszetű képe. A csarnokot az 1885-ös Országos Általános Kiállításra építették. 44x32 cm kis sérülésekkel 2802510
10703
434
Engravings
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleje: Fürdöző aktok. Litográfia, papír. Körbevágva, papírra kasírozva. 29,5x20 cm 2809106
10704
434
Engravings
cca 1800 5 db nagy méretű vallási témájú illusztráció. Rézmetszetek. Lapméret 24x36 cm 2807134
10705
434
9500
Engravings
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus jelenet. Heliogravűr, papír, jelzett a nyomaton. 18×18 cm 2805565
10706
434
60000
Engravings
cca 1860 Különböző mesterségek használati eszközeit bemutató képeskönyv 16 oldalon, színezett metszetekkel, 30×37 cm 2737680
10707
434
28000
Engravings
Erhardt Ernő (1898-1958): Erdély, 1940. Irredenta nyomtatvány. Heliogravür, papír. Jelzett a nyomaton. 24x15 cm 2804024
10708
434
Engravings
Antik jelenet, litográfia Löbb jelzéssel, paszpartuban, kissé foltos, 13×9 cm 2802504
10709
434
Engravings
Max Adamo (1837-1901) festménye után, J Bankel metszése: Shakespeare-illusztráció. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 17,5x12,5 cm 2772709
10710
434
44000
Engravings
Ludovico (or Lodovico) Carracci (1555-1619) után, Francesco Rosaspina (1762-1841): Habebit Filium Sara Uxor Tua. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 56x40,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft