https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500004/Johann-Schonberg-4-db-Genoveva-legendajaval-kapcsolatos-metszet-XIX-sz-elso-fele-Akvar~II2810382
2810382
10697
434
Engravings
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
LeÃrás:
Johann Schönberg (?-?): 4 db Genoveva legendájával kapcsolatos metszet, XIX. sz elsÅ‘ fele. Akvarellel szÃnezett rézmetszet, papÃr, jelzett a metszeten. Feltekerve, sérült, foltos. 17x24 cm körüli méretekben
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk