Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Aknay-Janos-1949-Emlek-Szitanyomat-papir-jelzett-muveszpeldany-EA-IXXV-szamoza~II2804681
2804681
10006
434
24000
Leírás: Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. IX./XV. számozással. 25x36 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk