Ábrahám Rafael (1929-): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fake... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/434/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Abraham-Rafael-1929-Taban-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-21x29-5-cm~II2802065
2802065
10009
434
3800
Leírás: Ábrahám Rafael (1929-): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 21x29,5 cm.
: pk