Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Victoria-jelzett-porcelan-bonbonier-matricas-lovaspolo-jelenettel-kopasnyomokkal-9x7-5-cm~II2730760
2730760
11714
433
4200
Kikiáltási ár:
4 200 Ft 11,35 EUR , 12,35 USD
Leírás: Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm
: karap_norbert