Rosenthal ezüst rátétes bonbonier, jelzett, kopott, restaurált,d: 18 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-ezust-ratetes-bonbonier-jelzett-kopott-restauralt-d-18-cm~II2794852
2794852
11593
433
Leírás: Rosenthal ezüst rátétes bonbonier, jelzett, kopott, restaurált,d: 18 cm
: nagy_andras