4 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. nettó: 11,2 g, m: 53... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000001/4-db-kulonfele-ezust-Ag-gyuru-jelzettek-ossz-netto-11-2-g-m-53-58~II2791732
2791732
19089
433
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: 4 db különféle ezüst (Ag) gyűrű, jelzettek, össz. nettó: 11,2 g, m: 53-58
: karap_norbert