Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500009/Mandinka-torzsi-fafaragas-figuralis-kopasokkal-Afrika-Mozambik-XX-sz-kozepe-m-43-5cm~II2755346
2755346
12283
433
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Mandinka törzsi fafaragás, figurális, kopásokkal, Afrika, Mozambik, XX. sz. közepe. m: 43,5cm
: nagy_andras