1942 Dr. Pekár Gyula százados, az 53. gyalogezred II. zászlóaljának tisztje ravatali koporsójában. 1942. április 15-én esett el Proszkurovban (Hmelnickij, Ukrajna), itt is temették el. Fotólap, kissé koszos, 13x8,5 cm
cca 1915-1920 Antantszíjat, lövész zsinórt viselő katonatiszt portréja, fotó, Zelesny Károly udvari fényképész pécsi műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett, 13,5x8,5 cm
1917 Bécs, katonák csoportképe, fotólap, a képen szereplő egyik magyar katona által megírva és hazaküldve, 14x9 cm / Wien, Vienna, K.u.K. soldiers, group photo
cca 1914-1918 Magyar katonák aknavetővel (Minenwerfer), mellette hegedülő katona, I. világháborús fotó, kisebb törésnyommal, 8x5,5 cm / K.u.K. soldiers with trench mortar (Minenwerfer), WWI photo