1918 Szent Quentin-csatorna, katonák brit Mark V tankkal a csatában megrongálódott hídnál, I. világháborús fotólap / St Quentin Canal, soldiers with British Mark V tank at the destroyed bridge, WWI photo
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) jelzőállomása az Adriai-tenger partján (Trieszt közelében), hátoldalán feliratozott fotó, egyik sarkán kisebb sérüléssel, 18x12,5 cm / cca 1914-1918 Signal station of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) on the coast of the Adriatic Sea (near Triest / Trieste), photo with description on the bottom, one corner slightly damaged, 18x12.5 cm
1941 Magyar katonák golyószóróval tüzelésre készen a Dnyeper folyónál, Korbuly Domokos (1914-1988) 1. haditudósító század hadnagyának eredeti fotója, hátoldalon felirattal, szép állapotban, 13×18 cm