15281.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Karl Müller: Cook der Weltumsegler. Leben Reisen und Ende des Kapitän James Cook. Leipzig, 1890., Otto Spamer, VIII+294+2 p.+4 (chromolitográfiák) t. Szövegközti és egészoldalas fametszetekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, a felső lapéleken és az elülső borítón folttal.