15408.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Forbáth László: A megújhodott Mongolia. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest, É.N., Franklin-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Gerinc kissé kopott, de egyébként szép állapotban