15321.
433. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
900 Ft
2,33 EUR, 2,57 USD
Balbo, Italo (1896-1940): Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Ford.: Gáspár Miklós. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin-Társulat, 256 p.+32 t. (fekete-fehér fotók)+2 térkép. Kiadói aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, helyenként foltos lapokkal.