Hérodotosz: A görög-perzsa háború. (Részletek). Ford.: Terényi István.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000010/Herodotosz-A-gorog-perzsa-haboru-Reszletek-Ford-Terenyi-Istvan-Az-utoszot-irta-F~II2727302
2727302
15575
433
Books: History
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Hérodotosz: A görög-perzsa háború. (Részletek). Ford.: Terényi István. Az utószót írta: Ferenczy Endre. Bp., 1967, Gondolat, 491+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2700 példányban.
: tg