Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 24

[Fugger, Marcus (1529-1597) - Wolstein, Johann Gottlieb (1738-1820)] Wolstein Amadeus János: Fugger Márk urnak a lovak neveléséről írt könyve, mellyet - - ... Német nyelven ki-adott, most pedig Tolnay Sándor Magyarra fordított, ... Első rész. Bétsben, 1786., Kurtzbek Jósef, 14+140 p. Csak I. kötet. Borító nélküli példány, foltos, a címlap és az utolsó 3 lap elvált, az utolsó (számozatlan) levél hiányzik. Rendkívül ritka!
17126.

[Fugger, Marcus (1529-1597) - Wolstein, Johann Gottlieb (1738-1820)] Wolstein Amadeus János: Fugger Márk urnak a' lovak neveléséről írt könyve, mellyet - - ... Német nyelven ki-adott, most pedig Tolnay Sándor Magyarra fordított, ... Első rész. Bétsben, 1786., Kurtzbek Jósef, 14+140 p. Csak I. kötet. Borító nélküli példány, foltos, a címlap és az utolsó 3 lap elvált, az utolsó (számozatlan) levél hiányzik. Rendkívül ritka!

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Christiani, Wilhelm Ernst / Abt Millot: Des Herrn Abt Millot, Mitglieds der Academie zu Lyon, Universalhistorie alter, mittler und neuer Zeiten. 9. köt. Wien, 1793. Franz Haas, 478p. Korabeli, enyhén sérült papírkötésben foltos lapokkal
17127.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17128.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kerbolt László: A halottkémlés és temetőrendészet útmutatója. Hatóságok, hatósági orvosok, orvoshalottkémek és halottkémek számára. Gyoma, 1936., Kner Izidor, XV+94+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.
17129.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Abt Antal: Kisérleti természettan középtanodák számára, valamint önoktatásra is. 234 fametszettel Sok, a gyakorlati életbe vágó példával felvilágosítva. Kozek után szabadon átdolgozta Pest, 1870. Lauffer Vilmos (Hornyánszky és Träger ny. [4] 348 [1] p.Modern félvászon kötésben
17130.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
19
A Richter Gedeon Rt. 100 éves története. Szerk.: Dr. Kapronczay Károly, Dr. Magyar László. Bp., 2001, Medicina Könyvkiadó Rt., 350+2 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, hibajegyzékkel, újszerű állapotban. + hozzá aláírt levél a vezérigazgatótól
17131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17132.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17133.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ernst Haeckel: Az élet csodái I-II. köt. Természettudományi Könyvtár. Bp.1911, Athenaeum. Kiadói kissé kopott egészvászon kötésben, az egyik borítón kis címkenyomokkal. +Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérülésnyomokkal.
17134.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Rhorer László: Physika egyetemi és főiskolai hallgatók számára. Bp., 1914, Universitas Könyvkiadó Társaság (Légrády-ny.), XV+698 p.+IV t. Első kiadás. Szövegközi ábrákkal, színes és fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a borító és a belső kötéstábla sérült.
17135.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17136.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mauritz Béla - Vendl Aladár: Ásványtan. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára. I-II kötet. Bp., 1942., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, kissé hullámos lapok, kopottas állapotban.
17137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft