1 400 Ft
Cs. Szabó László: Három költő. Antológia Byron, Shelley, Keats műveiből. (Bp.,1942.),Franklin, 198 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott, kopott, papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel, kopásnyomokkal.