Metszetek

Tételek száma: 71

A magyar szent korona. Bp., Ullmann József, litográfia, papír, javított, 23x15 cm
11100.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Székely Bertalan: Mohácsi csata c. képének 1900 körüli reprodukciója Nemzeti dicsőségünk címerrel és felirattal benyomott 28x17 cm
11101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11102.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kína arcai 43 db XIX. századi újságokból kivágott képes illusztráció. Városképek. Fametszet, rézmetszet, stb. Igényes gyűjtői berakóban.
11103.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1800 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe és a környék térképe rézmetszet / Map and view of Iasi . Colored copper plate engreaving in paspartu 23x18,5 cm
11104.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
23
cca 1850 Iasi, Jasi, Jassy, Jászvásár látképe Acélmetszet / View of Iasi Steel plate engreaving in paspartu 14x9 cm
11105.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
cca 1800 Mehádia Orsova mellett leírás a vár látképe jelmagyarázat / Mehadia Litográfia / View of Mehadia with description Lithography in paspartu 21x13 cm
11106.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
2 db kínai fametszet. 15x23 cm Üvegezett keretben.
11107.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szép állapotban
11108.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
cca 1850 Spanyol vadászkutyát ábrázoló lithográfia 28x18 cm, paszpartuban. / Spanish dog lithography.
11109.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cca. 1840. Luigi Paradisi: Costanza Bentivoglio. Rézmetszet, papír. Ázási nyomokkal. 25x18cm
11110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft