38 000 Ft
102,70 EUR, 111,76 USD
Ősz Dénes (1915-1980): Pilisszentlászló. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, sérült fakeretben. 61,5×100 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!