Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátolda... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/433/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Koppany-Attila-1947-Varazsceruza-Akril-vaszon-Jelezve-a-hatoldalon-Fakeretben-58x58-cm~II2760458
2760458
10006
433
170000
Kikiáltási ár:
170 000 Ft 459,46 EUR , 500,00 USD
Leírás: Koppány Attila (1947-): Varázsceruza. Akril, vászon. Jelezve a hátoldalon. Fakeretben. 58x58 cm
: pk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: