18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (2/30). 31,5x26 cm. Az olasz Művészeti Szervezet tiszteletbeli tagja volt. 1944 óta kiállító művész. Több európai városban szerepelt munkáival. 1963-től Svédországban dolgozott. Több alkotását őrzi a Magyar Nemzeti Galéria. / Screenprint on paper, signed, artist's proof.