140 000 Ft
378,38 EUR, 411,76 USD
Boldizsár István (1897-1984): Napfényes parkrészlet, 1964. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!