Antik vadászkorsó, üveg, ön fedő, korának megfelelő sérülésekkel, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~2000100/Antik-vadaszkorso-uveg-on-fedo-koranak-megfelelo-serulesekkel-kopasokkal-m-17-cm~II2786272
2786272
11662
432
Glass-objects
Leírás: Antik vadászkorsó, üveg, ön fedő, korának megfelelő sérülésekkel, kopásokkal!!!. m: 17 cm
: nagy_andras