Távol-keleti tojáshéj porcelán tálka, sárkányos mintával. Kézzel feste... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Tavol-keleti-tojashej-porcelan-talka-sarkanyos-mintaval-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopC3~II2781806
2781806
11568
432
Leírás: Távol-keleti tojáshéj porcelán tálka, sárkányos mintával. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, d: 12 cm
: nagy_andras