Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Schedel-Bavaria-porcelan-soroskorso-jelzett-kopasnyomokkal-m13cm~II2611100
2611100
11605
432
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,77 EUR , 5,14 USD
Leírás: Schedel Bavaria porcelán söröskorsó, jelzett, kopásnyomokkal, m:13cm
: karap_norbert