KPM porcelán mokkás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. Hat személ... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/KPM-porcelan-mokkas-keszlet-Aranyozott-jelzett-hibatlan-Hat-szemelyes~II2776367
2776367
11488
432
Leírás: KPM porcelán mokkás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. Hat személyes
: nagy_andras