Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2771459
32491
432
11000
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Több mint 200db-os, vegyes témájú jelvénygyűjtemény többnyire jó állapotban, sok zománcozott darabbal, tartóban T:vegyes a szivacs erősen foszlik 2778621
32492
432
Numizmatika
Vegyes ~1950-1980. 5 darab különféle fém sport emlékérem és díjérem (30-40mm) T:1-2- 2665550
32493
432
Numizmatika
Vegyes, nagyrészt sport érem és jelvény tétel 2760443
32494
432
Numizmatika
Vegyes sport emlék és díjérem ~3,8kg súlyban (mintegy 145db) T:vegyes 2717058
32495
432
40000
Numizmatika
~2000. "Ezüstnaptár" festett pin-up motívumos naptárérem sorozat (12xklf), mind jelzett Ag, a februári érem kivételével mind tanúsítvánnyal, dísztokban (7,78g/0.999/30mm) T:PP 2780521
32496
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP 2701076
32497
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Hunyadi Mátyás" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2701071
32498
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2701070
32499
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Eötvös Loránd" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2701069
32500
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2701067
32501
432
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Arany János" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2662852
32502
432
Numizmatika
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft