https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Plakát

Tételek száma: 98

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Földindulás, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Páger Antal szereplésével. Írta: Kodolányi János és Patkós György. Rendezte: Cserépy Arzén. Litográfia, papír. SM jelzéssel a litográfiánKellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, korához képest jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edge, lithograph on paper.
14979.

Földindulás, 1940. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Páger Antal szereplésével. Írta: Kodolányi János és Patkós György. Rendezte: Cserépy Arzén. Litográfia, papír. SM jelzéssel a litográfiánKellner Márkus Nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, korához képest jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tears on the edge, lithograph on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Lap alján kisebb szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. A plakát különlegessége, hogy a hátoldalán egy negatív nyomat található. Gyűjtői ritkaság! / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tear on the bottom, otherwise in good condition, lithograph on paper. On the reverse negative print. Very rare collectors item!
14980.

Az ördög nem alszik, 1941. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Tolnay Klári, Hajmássy Miklós, Csortos Gyula és mások szereplésével. Vaszary Gábor vígjátéka. Rendezte: Bánky Viktor. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány, Bp. M.F.I. Film. Lap alján kisebb szakadással, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. A plakát különlegessége, hogy a hátoldalán egy negatív nyomat található. Gyűjtői ritkaság! / Vintage Hungarian poster of a movie, with small tear on the bottom, otherwise in good condition, lithograph on paper. On the reverse negative print. Very rare collector's item!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.
14981.

Eladó birtok! Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940-41. Szeleczky Zita, Páger Antal, Vaszary Piri szereplésével. Rendezte: Bánky Viktor. Zene: Fráter Loránd. Mikszáth Kálmán regénye. Litográfia, papír. Rovenszky Pázmány lito. Kárpát Film. Kováts Béla Filmreklám Vállalat. Jó állapotban. 84×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, in good condition, lithograph on paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
EUR
,
235,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Kemény György (1936-): Régi idők focija 1973, filmplakát, rendező: Sándor Pál, főszereplők:Garas Dezső, Kern András, hajtásnyommal, feltekerve, MOKÉP-MAHIR, (Bp.), Offset-ny., 57x40 cm
14984.

Kemény György (1936-): Régi idők focija 1973, filmplakát, rendező: Sándor Pál, főszereplők:Garas Dezső, Kern András, hajtásnyommal, feltekerve, MOKÉP-MAHIR, (Bp.), Offset-ny., 57x40 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1940 Munkaszolgálat, országépítés. Propaganda plakát terv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 37,5x26 cm.
14988.

cca 1940 Munkaszolgálat, országépítés. Propaganda plakát terv. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. 37,5x26 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
EUR
,
55,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1960 Mambó hordozható orsós magnó. Plakát- vagy reklámterv. Tempera, tus, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 24x17 cm.
14989.

cca 1960 Mambó hordozható orsós magnó. Plakát- vagy reklámterv. Tempera, tus, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán ragasztás nyomaival. 24x17 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Börtsök László (?-?): IV. Béla csoportkiállítás. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Lapszéli sérülésekkel, jobb felső sarkában hiányos. 67x48 cm.
14990.

Börtsök László (?-?): IV. Béla csoportkiállítás. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Lapszéli sérülésekkel, jobb felső sarkában hiányos. 67x48 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Börtsök László (?-?): IV. Béla jelmezestély. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Sérült, lap széle helyenként hiányos. 68x47,5 cm.
14991.

Börtsök László (?-?): IV. Béla jelmezestély. Plakát terv. Tempera, ceruza, karton, jelzett. Sérült, lap széle helyenként hiányos. 68x47,5 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1980 4 darabból álló Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db
14992.

cca 1980 4 darabból álló Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1980 4 darabból álló dekoratív Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli kisebb szakadásokkal, kb. 66x98 cm/db
14993.

cca 1980 4 darabból álló dekoratív Életbiztosítás óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli kisebb szakadásokkal, kb. 66x98 cm/db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
4 darabból álló CSÉB 80 óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db
14994.

4 darabból álló CSÉB 80 óriás méretű hirdetőplakát, ofszet, papír, feltekerve, lapszéli apró szakadásokkal, kb. 68x98 cm/db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Részvény sör nagy méretű plakát 60x70 cm S: Romek Árpád, tűlyukakkal
14995.

Részvény sör nagy méretű plakát 60x70 cm S: Romek Árpád, tűlyukakkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
EUR
,
44,12
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz