Omega zsebóra fémtokos jelzett Ok jelzett szerkezet jelzett sérült szá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Orak~500011/Omega-zsebora-femtokos-jelzett-Ok-jelzett-szerkezet-jelzett-serult-szamlap-nem-mukodik-D50mm~II2785928
2785928
12281
432
Watches
Leírás: Omega zsebóra fémtokos jelzett Ok jelzett szerkezet jelzett sérült számlap nem működik D:50mm
: nagy_andras