Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 559
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2777667
31542
432
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" bronz kétoldalas emlékérem kapszulában (42mm) T:1- 2777482
31543
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "75 éves a budapesti Gellért Szálloda" kétoldalas Ag emlékérem műanyag tokban, peremén SZG beütéssel (43mm) T:1- kis patina 2777618
31544
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "75 éves a budapesti Gellért Szálloda" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36.2g/0.925/43,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina 2777410
31545
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "75 éves a budapesti Gellért Szálloda" kétoldalas Ag emlékérem eredeti tokjában (36.57g/ 0.925/43mm) T:1- 2777437
31546
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Kossuth Lajos - Leghívebb magyar / MDF" ezüstözött fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel, eredeti kissé kopott tokban (42mm) T:2 (eredetileg PP) 2777565
31547
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" kétoldalas Ag emlékérem, peremén SZG beütéssel (36.2g/0.925/43,5mm) T:1- 2777598
31548
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1995. "Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét" Ag kétoldalas emlékérme (36.1g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) 2777541
31549
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1995. "Budavári Nagyboldogasszony Plébánia 1245-1995 / 750 éves a Budavári Nagyboldogasszony Főtemplom" kétoldalas aranyozott fém emlékérem (43mm) T:1- 2784557
31550
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1995. "Dr. Béres József 75 éves" bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2777497
31551
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1996. "Honfoglalás és Államalapítás Évfordulójára / Tata" kétoldalas Ag emlékérem műanyag tokban, peremén SZG beütéssel (43mm) T:1- (eredetileg PP) 2737229
31552
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 1990. "A Szent Szék és a Magyar Köztársaság közötti diplomáciai kapcsolat felvételének emlékére" bronz emlékérem (42,5mm) T:1 2777613
31553
432
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) 2000. "Szent István koronázásának 1000. évfordulója" kétoldalas fém emlékérem, peremén FÉM beütéssel (42mm) T:1- (eredetileg PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft