Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,34g/0.999/42,5mm) C:AU (PP) spotted
Bognár György (1944-) 1991. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem Szeged / 86. Versammlung der Anatomischen Gesellschaft (Az Anatómiai Társaság 86. gyűlése) Szeged 1991" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:1- kopott ezüstözés