Judaika

Tételek száma: 17

1940 201/7. tábori vegyes / zsidó munkás század munkaszolgálatosának 12 db levelezőlapja
14321.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1941 Kivonat a Budai Izraelita Hitközség születési jegyzékéből, Dr. Benochofsky Imre főrabbi aláírásával
14322.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1935 Anyakönyvi kivonat (Székelyföld, Fenyéd) hátoldalára kiállított katolikus egyházból való kilépési igazolvány, áttérés izraelita vallásra
14323.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1939 Házassági anyakönyvi kivonat egy 1859-ben kötött házasságról, főrabbi aláírásával, okmánybélyeggel, hajtott
14324.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1942 Zsidó lány, blúzán Dávid-csillaggal, fotó, 6×4,5 cm
14325.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
1935 elhunyt izraelita hölgy halálának évfordulóit tartalmazó megemlékező könyvecske, benne fotókkal róla, szárított virágokkal, levelezőlappal
14326.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1942-1976 Zsidó származású személy iratai: iparengedély visszaadás, vöröskeresztes fogolytábori lap, névváltoztatási lap, polgári személyi lap, 4 db
14327.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barna izraelita vászon (oltár dísz), korának megfelelő sérülésekkel, 156x127 cm
14328.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
1889. Budai Izreelita Beteg-Segélyező és Temetkezési Egylet. Lepel, fém szállal hímzett, FRAGMENTUM, korának megfelelő sérülésekkel. Közepén hímzett héber felirat: Szegény egyetlenek. 92x86 cm
14329.

1889. Budai Izreelita Beteg-Segélyező és Temetkezési Egylet. Lepel, fém szállal hímzett, FRAGMENTUM, korának megfelelő sérülésekkel. Közepén hímzett héber felirat: "Szegény egyetlenek". 92x86 cm

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Régi kék széder terítő, korának megfelelő sérülésekkel, 63x57 cm
14330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lilás izraelita vászon, korának megfelelő sérülésekkel, 72x65 cm
14331.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bézs izraelita vászon, korának megfelelő sérülésekkel, 22x108 cm
14332.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft