15105.
432. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 400 Ft
Móricz Pál: Hortobágyi legendák. Elbeszélések, rajzok, történetek a puszta XIX. századbeli múltjából. Debrecen, [1927], Városi Nyomda, 180 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.