15600.
432. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Hidegkuti Nándor: Óbudától Firenzéig. Színes Sportkönyvtár. Bp., 1962., Sport. Második bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, tollas firkával, a possessori szíecskés bejegyzéssel, ami nem Hidegkútié.