Könyvek: Jog

Tételek száma: 14

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.
15624.

[Werbőczy István (1465-1541)] Verbőczi István: Magyar és Erdély-országnak Törvény-könyve, íratott - 1514. esztendőben. Posonban és Pesten, 1806., Füskúti Lander Mihály' költségével, és betűivel, 1 t.+516+25 p. Átkötött modern félvászon-kötés, javított kötéssel és címképpel, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, pár helyen aláhúzással.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Jogi kolligátum: Justinianus császár: Institutionum Libri IIII Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 48 + 471 + 28 p.;  Iuirs civilis Romintia et progressus Ad. leg. XII. tabularum... Coloniae Allobrocum (Cologny) 1627. Philipp Albert. 195p.  Tituli Tractatus que iuris civilis studio in primis necessarij...  n.h. 1622. Samuel Crispini. 232 p.  Korabeli szúrégott pergamen kötésben /  Legall colligate of 3 works in slightly damaged pergamin binding
15625.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
19
1844 Gesetz-Artikeln des Reichstages vom Jahre 1844. hn., nyn., 36 p.
15626.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A magyar börtönügy. A szabadságvesztésbüntetések végrehajtása. Bp., 1929, Pallas-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. + Az Országos Börtönügyi Múzeum tárgyainak ismertetése, könyvtárának és irománytárának jegyzéke. Bp., 1923, Országos Börtönügyi Múzeum Igazgatósága, 80 p. Fűzés nélkül, széteső állapotban.
15628.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
A Magyar Büntető Törvénykönyv a kihágásokról, kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel, belügyminiszteri és curiai határozatokkal vaalmint tolonc-szabályzattal. Bp-Szeged., 1907. Várnay. 96p. Korabeli foltos papírkötésben, egy előzéklap sérült
15629.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15630.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15631.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A gyógyszerészet jogszabályainak kompendiuma. Összeáll.: Réthelyi József. Bp., [1926], Athenaeum (A gyógyszerészet tankönyve 4.). Vászonkötésben, kissé kopott
15632.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Büntetőtörvénykönyvek és a bűnvádi perrendtartás. Bp., 1908. Benkő Gyula. 32p. Kiadói papírkötésben
15633.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15634.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Igazságügyi iratmintatár I-IV. köt. Szerk.: Dr. Lányi Márton, Dr. Sándor Aladár, Dr. Tatics Péter. Bp., 1932., Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
15635.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Iparügy. Szerk.: Térfi Gyula. A Magyar Közigazgatársi Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1911., Grill Károly, XVI+4+1170 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az első 4 lap kijár és sérült.
15636.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft