https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000037/James-Fenimore-Cooper-A-voros-kaloz-Bp-en-Dante-Az-illusztraciok-Biczo-Andras-munkC3~II2778043
2778043
17395
432
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
LeÃrás:
[James Fenimore] Cooper: A vörös kalóz. Bp., én., Dante. Az illusztrációk Biczó András munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, hiányzó cÃmlappal, javÃtott kötéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert