Metszetek

Tételek száma: 74

A budai királyi palota és a várkert épületei, rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 20x32 cm
10973.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
István főherceg, nádor portréja, rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten (Weinwurm A.). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22x19 cm
10974.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1890-1900 Nagy Sándor legyőzi Dáriust (Pompeji mozaik), kromolitográfia, papír, Julius Klinkhardt litográfiája és nyomása, üvegezett fakeretben, 17x29,5 cm
10975.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
cca 1890 Münchener Bilderbogen 35 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal (Zur Geschichte der Kostüme). Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle részben kissé sérült. 42,5x33,5 cm
10976.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
cca 1890 kb. 50 db egészoldalas illusztráció, többségében festmény reprodukció az Ország-Világ c. lapból, rotációs fametszet, részben sérült és kissé foltos. 28x38 éa 38x28 cm körüli méretekben
10977.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9 db XIX, sz. történelmi témájú metszet. Klf. technikák, papír. Mind jelzett a metszeten. Részben kissé foltos, lap széle helyenként kissé sérült. Lapméret: 29×24 cm körül.
10978.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antonio Canova (1757-1822) szobra után: Hebe. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Albert Henry Payne (1812-1902) kiadása. XIX. sz. közepe. Lap széle kissé foltos. 27,5×21,5 cm
10979.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Subiaco. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos lapszéllel. 14x19,5 cm.
10980.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Picart, Bernard (1673-1733): Maniere dalumer le Feu Sacre, chez les Peruviens, la veille de la grande Fete du Soleil, nommeé le grand Ramy. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 14,5×20 cm
10981.

Picart, Bernard (1673-1733): Maniere d'alumer le Feu Sacre, chez les Peruviens, la veille de la grande Fete du Soleil, nommeé le grand Ramy. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 14,5×20 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Picart, Bernard (1673-1733): La pagode de kamaetsma. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 14,5×20 cm
10982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Alexius Geyer (1816-1883) festménye után, William French (1815-1898) metszése: Szicíliai börtön. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos lapszéllel. 15x21 cm.
10983.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Joseph Mallord William Turner (1775-1851) után, Christian Steinicken (1831-1896) metszése: Caligula kastélya és fürdői. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. Kissé foltos, lapszéli törésnyommal. 12,5x17 cm.
10984.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft