24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
cca 1890 Münchener Bilderbogen 35 db lapja, korabeli és történelmi népviseletekkel, katonai egyenruhákkal (Zur Geschichte der Kostüme). Színezett fametszet, papír, jelzett a metszeten. Braun & Schneider kiadása. Lap széle részben kissé sérült. 42,5x33,5 cm