https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/432/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500023/Gyorgyfy-Gyorgy-1896-1981-Tabani-reszlet-Akvarell-papir-Jelzett-Dekorativ-uvegezett-~II2784182
2784182
10198
432
22000
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
LeÃrás:
Györgyfy György (1896-1981): Tabáni részlet. Akvarell, papÃr. Jelzett. DekoratÃv, üvegezett, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Blattner Gyula budapesti képkeretezÅ‘ 1930 körüli cÃmkéjével. 31,5×26 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pk