Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2721836
10098
432
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Olaj, karton. Jelzés nélkül. 55x49 cm 2746616
10099
432
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arcok és alakok, 2003. Olaj, falemez, jelezve balra lent, 52,5x49 cm 2746609
10100
432
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok, 1993. Olaj, karton, jelezve jobbra lent, 60x50 cm 2783974
10101
432
30000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fekvő női akt. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 51x48 cm 2784989
10102
432
Csillag József (1894-1977): Lovak és emberek a tájban. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, Csillag József autográf ajándékozási soraival 1975-ből. 10x14 cm. 2784981
10103
432
Csillag Józsefné Mágócsy Etus (1900 k-?): Alföldi táj. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva, Mágócsy Etus autográf ajándékozási soraival 1975-ből. 16,5x16 cm. 2656700
10104
432
Csillag Zoltán (?-): Színes táj. Olaj, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 41x28,5 cm 2717447
10105
432
Csohány Kálmán (1925-1980): Érintés, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29×19 cm 2779591
10106
432
26000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): A Műteremben. Rézkarc, papír, jelzett (Csók). Üvegezett dekoratív fakeretben, 22x29,5 cm 2782836
10107
432
28000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Méz kostolgatók. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Csók). 29,5x45 cm 2685917
10108
432
Csontos Veronika (-): Szürrealizmus. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett. 59x41 cm 2781086
10109
432
Csorba Tibor (1906-1985): Budapesti panoráma, 1964. Akvarell, papír, jelzett, sérült. Kartonra rögzítve. 31x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft