Festmények és grafikák Tételek száma: 586
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2676677
10293
432
Kovács Attila (1938-2017): 23. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. 2777235
10294
432
Kovács Tamás (1942-1999): Nagyüzemi baromfinevelés. Rézkarc, mezzotinto, papír. Jelzett. 29,5x39,5 cm 2779704
10295
432
Kozma Lajos (1884-1948): Zuhanás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 20×17 cm 2786223
10296
432
Kozma Lajos (1884-1948): Csak a halál választ el. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián,körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786219
10297
432
Kozma Lajos (1884-1948): A múlt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786174
10298
432
Kozma Lajos (1884-1948): Munka eredménye. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786178
10299
432
Kozma Lajos (1884-1948): Örvényben. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786181
10300
432
11000
Kozma Lajos (1884-1948): Kérés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786185
10301
432
11000
Kozma Lajos (1884-1948): Kérés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786197
10302
432
11000
Kozma Lajos (1884-1948): Figyelő szemek. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786201
10303
432
Kozma Lajos (1884-1948): Éva a paradicsomban. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm 2786205
10304
432
Kozma Lajos (1884-1948): Támasz. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, körbevágott, 19,5×16,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft