Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
38 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: Nánási Fodor Gerzson (1763-1835) református lelkész, nagykőrösi prédikátor és tanár, író, költő portréja. Olaj, vászon. Javított. Hátoldalán névvel feliratozott. Dekoratív fakeretben, 58×45 cm.