Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
2 000Ft 5,41EUR, 5,88USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db rézkarc II. János Pál pápa 1991-es látogatásának helyszíneit megörökítve. Rézkarc, papír, számozott (V/VII), kissé foltos, egyik sérült, 10x14 cm