Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
4 000Ft 10,81EUR, 11,76USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan (Corneli...?) jelzéssel: Lépcsők házak között (Olaszország?), 1929. Rézkarc, papír. Számozott. 32x21,5 cm. Üvegezett fakeretben. Lap alja kissé foltos.