Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 333

Azonosítatlan jelzéssel XIX. sz. közepe. Ferenc József császár, kíséretével. Akvarell, papír. Sérüléssel. 25x37 cm Üvegezett kerteben
10594.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
1900 körül működött, feltételezhetően magyar festő: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 51x81 cm.
10595.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
10596.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Olvashatatlan (S. L. ?) jelzéssel a hátoldalán, francia alkotó: Gesztusok, 2020. Olaj, vászon. 80x60 cm
10597.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Olvashatatlan jelzéssel: Op-art kompozíció, 1971. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Apró sérülésekkel. 41x27 cm
10598.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Olvashatatlan jelzéssel: Labirintus, 1973. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Szélén apró sérüléssel. 46x38 cm
10599.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
E. C. (?) jelzéssel: Hegyvidéki táj, 1908. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 11,5x31 cm
10600.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jelzés nélkül, XIX. sz. második fele: Ortodox szentkép, kétoldalas, Szent Miklós és Jézus angyallal. Tempera, karton. Kissé sérült (törésnyom). 40x28,5 cm
10601.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
G. Ottini jelzéssel: Vitorlások a viharban. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 40×67 cm
10602.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Mária kisdeddel. Olaj, vászon. Kissé sérült. 116x75cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10603.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
10604.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Kállay jelzéssel: Hölgy népviseletben. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 25x20 cm
10605.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft